‪Go Bus‬
‪12:00 ص - 11:59 م‬
الاثنين
12:00 ص - 11:59 م
الثلاثاء
12:00 ص - 11:59 م
الأربعاء
12:00 ص - 11:59 م
الخميس
12:00 ص - 11:59 م
الجمعة
12:00 ص - 11:59 م
السبت
12:00 ص - 11:59 م
الأحد
12:00 ص - 11:59 م
آراء الناس

اقترح تعديلات لتحسين ما نعرضه.
تحسين هذا الإدراج
قد تتضمن التعليقات معلومات حول سلامة المسافر في هذه المنشأة.

2.0
403 تعليقات
ممتاز
‪41‬
جيد جدًا
‪34‬
متوسط
‪24‬
سيئ
‪37‬
سيئ جدًا
‪267‬

ahmedhussein
3 مساهمات
بمفردك • ‪فبراير 2024‬
‪انتو شركه زباله و الناس اللي شغاله ناس زباله .
تركب رحله معاهم و تتاخر اقل من ٥ د الباص
يمشي و يسيبك الساعه ١٢ و نص و تتواصل مع حد يتواصل مع السواق في نفس الوقت يقولك نص ساعه و في باص جي استنا ساعتين و تيجي تكلم شركه العمله يكلمك بأسلوب الأمر و لازم تتفع ١٥٠ج الساعه تركب يا كدا لاما يسيبك في نص الطريق و معندهمش مشكله . و السواق يقولك لو مكلمتش خدمة العمله كنت ركبت من غير فلوس تقولو ارجع لمديرك مفيش اي فايده.
انا عايز اعرف هي خدمة العمله موجوده علشان تحل المشاكل و الا تزويدها و الله اوسخ ناس اتعملت معاهم . حسبي الله و نعمه الوكيل فيكم .‬
كُتب بتاريخ 10 فبراير 2024
يعبر هذا التعليق عن الرأي الشخصي لأحد أعضاء Tripadvisor ولا يعبر عن رأي شركة Tripadvisor LLC. يجري Tripadvisor عمليات تحقق حول التعليقات.
شرفتنا يا فندم بتواصلك مع جوباص, احنا بنعتذر لحضرتك عن اي تجربة سلبية او أي موقف سيئ تعرضت اليه وبالطبع مثل تلك المواقف تكون نادرة الحدوث ومن المرجح حدوث سوء تفاهم ,وسنقوم برفع ما تم ذكره الي الاقسام المختصة داخل الشركة للتحقيق في الامر و اتخاذ اللازم لتجنب تكرار مثل تلك الامور مرة اخري . وبنستأذن حضرتك تبعتلنا تفاصيل اكثر عن رحلة حضرتك علي الايميل الرسمي الخاص بالشكاوي Complaints@gobus-eg.com او عن طريق رقم الواتس اب الخاص بينا للمتابعة مع معاليكم/201287299999 او التواصل علي رقمنا الموحد 19567 اعتذارنا الكامل لمعاليكم مرة اخري, جوباص بتتمني لحضرتك دائما رحلات سعيدة
كُتب بتاريخ 12 فبراير 2024
يعبر هذا الرد عن الرأي الشخصي لممثل الإدارة ولا يعبر عن رأي شركة Tripadvisor LLC.

sameh m
مساهمتيْن
بمفردك • ‪فبراير 2024‬
‪السلام عليكم.. شركة جو باص.. سيئه للغايه لا انصح بها للسفر.. انا وجاى القاهرة على أتوبيس الايليت.. تذكرته ب ٤٨٠ج..السواق اللي معندوش ضمير.. لقى أتوبيس عطلان درجه تالته.. في الكيلو ٢٥ بني سويف. راح البيه مركب فوق ل ٤٠ سوداني. ودفعهم ١٠٠ج على الفرد.. وقعد ساعه يحاسبهم ذي الميكروباص... ولا حياة لمن تنادي من الشركه.... أنا وراجع بقى في أتوبيس البزنس كلاس اللي تذكرته ب ٥٢٠ج...لا وجبه ولا هيد فون... وكلمتهم بيقوله الخدمه متوقفه يا افندم؟... بلاش بلاش بلاش جو باص... رديئه جدا.. واخر مرة حتعمل معاهم‬
كُتب بتاريخ 7 فبراير 2024
يعبر هذا التعليق عن الرأي الشخصي لأحد أعضاء Tripadvisor ولا يعبر عن رأي شركة Tripadvisor LLC. يجري Tripadvisor عمليات تحقق حول التعليقات.
شرفتنا يا فندم بتواصلك مع جوباص, احنا بنعتذر لحضرتك عن اي تجربة سلبية او أي موقف سيئ تعرضت اليه ,وما صدر من السائق هو تصرف فردي لا يمثل الشركة ككل وبالطبع مثل تلك المواقف تكون نادرة الحدوث ومن المرجح حدوث سوء تفاهم ,وسنقوم برفع ما تم ذكره الي الاقسام المختصة داخل الشركة للتحقيق في الامر و اتخاذ اللازم لتجنب تكرار مثل تلك الامور مرة اخري . وبنستأذن حضرتك تبعتلنا تفاصيل اكثر عن رحلة حضرتك علي الايميل الرسمي الخاص بالشكاوي Complaints@gobus-eg.com او عن طريق رقم الواتس اب الخاص بينا للمتابعة مع معاليكم/201287299999 او التواصل علي رقمنا الموحد 19567 اعتذارنا الكامل لمعاليكم مرة اخري, جوباص بتتمني لحضرتك دائما رحلات سعيدة
كُتب بتاريخ 17 فبراير 2024
يعبر هذا الرد عن الرأي الشخصي لممثل الإدارة ولا يعبر عن رأي شركة Tripadvisor LLC.

Mobile16976661250
مساهمة
بمفردك • ‪فبراير 2024‬
‪الرحله رقم 2339337 قيام من الاحياء14.15 السبت الموافق 3/2/2024
ملاحظتى على الرحله عدم احترام العملاء - وذلك بتغيير مسار الرحله من الزعفرانه الى القاهره من جبل الجلاله الطريق المعتاد للرحلات ى الزعفرانه - السخنه- القاهره وبالسؤال افاد السائق بان التفتيش هو اللى غير المسار وان مسار الرحله معه طبيعى الزعفرانه السخنه القاهره . طيب لماذا عند الحجز او اخذ التذكره لا يقال للعميل وينبه عليه بمسار الرحله لكى يكون للعميل حريه الاختيار رقم السياره ب ي ج 235‬
كُتب بتاريخ 4 فبراير 2024
يعبر هذا التعليق عن الرأي الشخصي لأحد أعضاء Tripadvisor ولا يعبر عن رأي شركة Tripadvisor LLC. يجري Tripadvisor عمليات تحقق حول التعليقات.
شرفتنا يا فندم بتواصلك مع جوباص, احنا بنعتذر لحضرتك عن اي تجربة سلبية او أي موقف سيئ تعرضت اليه وبالطبع مثل تلك المواقف تكون نادرة الحدوث ,ولا يتم تغيير خط السير ولكن من المرجح حدوث سوء تفاهم ,وسنقوم برفع ما تم ذكره الي الاقسام المختصة داخل الشركة للتحقيق في الامر و اتخاذ اللازم لتجنب تكرار مثل تلك الامور مرة اخري . وبنستأذن حضرتك تبعتلنا تفاصيل اكثر عن رحلة حضرتك علي الايميل الرسمي الخاص بالشكاوي Complaints@gobus-eg.com او عن طريق رقم الواتس اب الخاص بينا للمتابعة مع معاليكم/201287299999 او التواصل علي رقمنا الموحد 19567 اعتذارنا الكامل لمعاليكم مرة اخري, جوباص بتتمني لحضرتك دائما رحلات سعيدة
كُتب بتاريخ 12 فبراير 2024
يعبر هذا الرد عن الرأي الشخصي لممثل الإدارة ولا يعبر عن رأي شركة Tripadvisor LLC.

زوجان • ‪يناير 2024‬
‪كانت تجرّبه سيئة وكان سائق سيئ ويتحدث بالهاتف طوال الرحله ويتحدث بطريقه غير لبقه بالمره وكانت معي زوجتي الاجنبيه وكانت خائفه للغايه من تهور هذا السائق وكيف يتلاعب بأرواح الركاب‬
كُتب بتاريخ 3 فبراير 2024
يعبر هذا التعليق عن الرأي الشخصي لأحد أعضاء Tripadvisor ولا يعبر عن رأي شركة Tripadvisor LLC. يجري Tripadvisor عمليات تحقق حول التعليقات.
شرفتنا يا فندم بتواصلك مع جوباص, احنا بنعتذر لحضرتك عن اي تجربة سلبية او أي موقف سيئ تعرضت اليه وبالطبع مثل تلك المواقف تكون نادرة الحدوث وهذا التصرف الصادر من السائق هو تصرف فردي لا يمثل شركة جوباص ككل ,وسنقوم برفع ما تم ذكره بخصوص السائق الي الاقسام المختصة داخل الشركة للتحقيق في الامر و اتخاذ اللازم لتجنب تكرار مثل تلك الامور مرة اخري . وبنستأذن حضرتك تبعتلنا تفاصيل اكثر عن رحلة حضرتك علي الايميل الرسمي الخاص بالشكاوي Complaints@gobus-eg.com او عن طريق رقم الواتس اب الخاص بينا للمتابعة مع معاليكم/201287299999 او التواصل علي رقمنا الموحد 19567 اعتذارنا الكامل لمعاليكم مرة اخري, جوباص بتتمني لحضرتك دائما رحلات سعيدة
كُتب بتاريخ 12 فبراير 2024
يعبر هذا الرد عن الرأي الشخصي لممثل الإدارة ولا يعبر عن رأي شركة Tripadvisor LLC.

العائلة • ‪ديسمبر 2023‬
‪شركه سيئه للغايه اداره فاشله محجوزلى رحله من القاهره لشرم عن.طريق مكتب شرم الموظف يدفعنى ٦٠ جنيه غرامه عشان حاجز من شرم
ده شغل شحاته‬
كُتب بتاريخ 24 ديسمبر 2023
يعبر هذا التعليق عن الرأي الشخصي لأحد أعضاء Tripadvisor ولا يعبر عن رأي شركة Tripadvisor LLC. يجري Tripadvisor عمليات تحقق حول التعليقات.
شرفتنا يا فندم بتواصلك مع جوباص, احنا بنعتذر لحضرتك عن اي تجربة سلبية او أي موقف سيئ تعرضت اليه وبالطبع مثل تلك المواقف تكون نادرة الحدوث ومن المرجح حدوث سوء تفاهم ,وسنقوم برفع ما تم ذكره الي الاقسام المختصة داخل الشركة للتحقيق في الامر و اتخاذ اللازم لتجنب تكرار مثل تلك الامور مرة اخري . وبنستأذن حضرتك تبعتلنا تفاصيل اكثر عن رحلة حضرتك علي الايميل الرسمي الخاص بالشكاوي Complaints@gobus-eg.com او عن طريق رقم الواتس اب الخاص بينا للمتابعة مع معاليكم/201287299999 او التواصل علي رقمنا الموحد 19567 اعتذارنا الكامل لمعاليكم مرة اخري, جوباص بتتمني لحضرتك دائما رحلات سعيدة
كُتب بتاريخ 29 ديسمبر 2023
يعبر هذا الرد عن الرأي الشخصي لممثل الإدارة ولا يعبر عن رأي شركة Tripadvisor LLC.

Tour68446680714
مساهمة
رجال الأعمال • ‪ديسمبر 2023‬
‪شركه غير محترم وصل رست الزعفرانه الساعه ٤.٥٠ الفجر وسألت السائق الرست الي نص ساعه قولتله الفجر ٥.٠٥ نصلي الفجر ونمشي بعد ما أوافق خرجت من الصلاة ٥.٢٣ دقيقه طلع ماشي وسبني واتصل بخدمه العملاء يرد بدون اي ذوق وانت هتصلي في نص ساعة رغم الفجر اصلا بعد ربع ساعة من الوقوف في الرست ويقول استنى المعاد الي بعده في الرست واتفع غرامه نص تذكره وأنزل القاهرة دور باقي على الشنطه منتهي قله الذوق حسبي الله ونعم الوكيل ‬
كُتب بتاريخ 15 ديسمبر 2023
يعبر هذا التعليق عن الرأي الشخصي لأحد أعضاء Tripadvisor ولا يعبر عن رأي شركة Tripadvisor LLC. يجري Tripadvisor عمليات تحقق حول التعليقات.
شرفتنا يا فندم بتواصلك مع جوباص, احنا بنعتذر لحضرتك عن اي تجربة سلبية او أي موقف سيئ تعرضت اليه وبالطبع مثل تلك المواقف تكون نادرة الحدوث ومن المرجح حدوث سوء تفاهم ,وسنقوم برفع ما تم ذكره الي الاقسام المختصة داخل الشركة للتحقيق في الامر و اتخاذ اللازم لتجنب تكرار مثل تلك الامور مرة اخري . وبنستأذن حضرتك تبعتلنا تفاصيل اكثر عن رحلة حضرتك علي الايميل الرسمي الخاص بالشكاوي Complaints@gobus-eg.com او عن طريق رقم الواتس اب الخاص بينا للمتابعة مع معاليكم/201287299999 او التواصل علي رقمنا الموحد 19567 اعتذارنا الكامل لمعاليكم مرة اخري, جوباص بتتمني لحضرتك دائما رحلات سعيدة
كُتب بتاريخ 22 ديسمبر 2023
يعبر هذا الرد عن الرأي الشخصي لممثل الإدارة ولا يعبر عن رأي شركة Tripadvisor LLC.

Eid halah
5 مساهمات
بمفردك • ‪يناير 2023‬
‪ازبل شركه نقل في مصر شركه وسخه ١١ساعه من القاهره لشرم ونكلم السوق يعلي صوته فعلا شركه زباله اخر مره احجز في الشركه الوسخه دي‬
كُتب بتاريخ 4 ديسمبر 2023
يعبر هذا التعليق عن الرأي الشخصي لأحد أعضاء Tripadvisor ولا يعبر عن رأي شركة Tripadvisor LLC. يجري Tripadvisor عمليات تحقق حول التعليقات.

FarAway58628260874
مساهمة
العائلة • ‪أكتوبر 2023‬
‪شركه غير محترمه وادارين زباله لغو الرحله واخرونا ساعه عن ميعادنا بدون مايبلغونا وكائن لم يحدث خطأ منهم ‬
كُتب بتاريخ 29 أكتوبر 2023
يعبر هذا التعليق عن الرأي الشخصي لأحد أعضاء Tripadvisor ولا يعبر عن رأي شركة Tripadvisor LLC. يجري Tripadvisor عمليات تحقق حول التعليقات.
شرفتنا يا فندم بتواصلك مع جوباص, احنا بنعتذر لحضرتك عن اي تجربة سلبية او أي موقف سيئ تعرضت اليه ,وقد قمنا بتسجيل ملاحظاتك المؤخوذة بخصوص الحجز وبالطبع مثل تلك المواقف تكون نادرة الحدوث ومن المرجح حدوث سوء تفاهم ,وسنقوم برفع تلك الملاحظات الي اقسامها المختصة داخل الشركة للتحقيق في الامر و اتخاذ اللازم لتجنب تكرار مثل تلك الامور مرة اخري . وبنستأذن حضرتك تبعتلنا تفاصيل اكثر عن رحلة حضرتك علي الايميل الرسمي الخاص بالشكاوي Complaints@gobus-eg.com او عن طريق رقم الواتس اب الخاص بينا للمتابعة مع معاليكم/201287299999 او التواصل علي رقمنا الموحد 19567 اعتذارنا الكامل لمعاليكم مرة اخري, جوباص بتتمني لحضرتك دائما رحلات سعيدة
كُتب بتاريخ 30 أكتوبر 2023
يعبر هذا الرد عن الرأي الشخصي لممثل الإدارة ولا يعبر عن رأي شركة Tripadvisor LLC.

zurqa rammah
الغردقة, مصرمساهمتيْن
زوجان • ‪أكتوبر 2023‬
‪شركة بنت كلب معرصين ولاد وسخة الله يلعنكم يا شيخ ما انصح ما انصح ما انصح اول ما تشوف الشركة او الفرع تبعهم تف على امه حراميه رمم ‬
كُتب بتاريخ 17 أكتوبر 2023
يعبر هذا التعليق عن الرأي الشخصي لأحد أعضاء Tripadvisor ولا يعبر عن رأي شركة Tripadvisor LLC. يجري Tripadvisor عمليات تحقق حول التعليقات.

العائلة • ‪أكتوبر 2023‬
‪اسوء رحله طلعتها معاكم بصراحه
تأخير ساعه كامله ميعاد الساعه ٣:٣٠
سواق بيحمل الناس من الطريق ولا كأنه ميكروباص
طول في الرست واحد بيقوله معايا حاله وفاه قاله وانا اعملك ايه
انا معايا موعد في وزاره السياحه وراح عليا
شكرا ‬
كُتب بتاريخ 15 أكتوبر 2023
يعبر هذا التعليق عن الرأي الشخصي لأحد أعضاء Tripadvisor ولا يعبر عن رأي شركة Tripadvisor LLC. يجري Tripadvisor عمليات تحقق حول التعليقات.
شرفتنا يا فندم بتواصلك مع جوباص, احنا بنعتذر لحضرتك عن اي تجربة سلبية او أي موقف سيئ تعرضت اليه ,وقد قمنا بتسجيل ملاحظاتك المؤخوذة بخصوص التأخير والسائق وبالطبع مثل تلك المواقف تكون نادرة الحدوث ومن المرجح حدوث سوء تفاهم وبطبع سنقوم برفع تلك الملاحظات الي اقسامها المختصة داخل الشركة للتحقيق في الامر و اتخاذ اللازم لتجنب تكرار مثل تلك الامور مرة اخري . وبنستأذن حضرتك تبعتلنا تفاصيل اكثر عن رحلة حضرتك علي الايميل الرسمي الخاص بالشكاوي Complaints@gobus-eg.com او عن طريق رقم الواتس اب الخاص بينا للمتابعة مع معاليكم/201287299999 او التواصل علي رقمنا الموحد 19567 اعتذارنا الكامل لمعاليكم مرة اخري
كُتب بتاريخ 17 أكتوبر 2023
يعبر هذا الرد عن الرأي الشخصي لممثل الإدارة ولا يعبر عن رأي شركة Tripadvisor LLC.

عرض نتائج 1-10 من أصل 146
هل هذا إدراج منشأتك على Tripadvisor؟
هل تمتلك أو تدير هذه المنشأة؟ اطلب إدراجك مجانًا للرد على التعليقات وتحديث ملفك التعريفي والمزيد.
اطلب إدراجك

تعليقات حول ‪Go Bus‬ - القاهرة, مصر - Tripadvisor